• Kategorie
  • Parametry
  • Trampoliny

Trampolina do Ogrodu

Lato w pełni a Ty szukasz sposobu by zachęcić swoje pociechy do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Trampolina do ogrodu zagwarantuje wspaniałą zabawę, ruch i uśmiech na twarzy dzieciaków i dorosłych. Trampolina ogrodowa z zewnętrzną lub wewnętrzną siatką wyposażona jest w szereg elementów zapewniających bezpieczeństwo i długą zabawę. Siatka chroni dzieci przed wypadnięciem. Osłona na sprężyny z gąbką zabezpiecza przed kontaktem z twardym metalem, a solidna, sprężysta mata pozwala na szalone fikołki.

Trampoliny Jumpi

Trampoliny Jumpi dostępne w naszej ofercie utrzymują się na solidnej ocynkowanej konstrukcji, posiadają wewnętrzna siatkę z podwójnym klipsem a ich bezpieczeństwo potwierdzają certyfikaty TUV i CE. Trampolina Jumpi wyposażona jest w ring z włókna szklanego wzmacniający napięcie siatki wewnętrznej. Jakość trampolin do ogrodu Jumpi jednoznacznie odpowiada na pytanie jaką trampolinę kupić.

Trampolina ogrodowa z siatką jest miejscem, które łączy zabawę ze zdrowym i aktywnym trybem życia. Dzieci na trampolinie rozwijają swoje mięśnie i koordynacje.

Montaż trampoliny odbywa się intuicyjnie i już po chwili można cieszyć się zabawą.